.

.

Жични Слушалки Слушалки Компатибилни Со Кулпад Наследство, Бриса, С Модели Без Раце Микрофон слушалки За слушалки Од 3,5 мм Микрофон

Жични Слушалки Слушалки Компатибилни Со Кулпад Наследство, Бриса, С Модели Без Раце Микрофон слушалки За слушалки Од 3,5 мм Микрофон

DEN 1020.80
Залиха
Достапно за нарачка

Слушалки ОЕМ 3,5 мм слушалки без Раце Двојни Слушалки Слушалки Микрофон Стерео Жичен [Црна] компатибилен Со Кулпад Наследство, Бриса, С Модели Висококвалитетна слушалка Од Капина и слушалки без раце за вашиот телефон. Ergономски, двојна пупка компатибилен СО mp3/i Tunes слушање задоволство. Вклучува копче Испрати/Крај на микрофонот за да ви овозможи да примате и завршувате повици со притискање на копчето.5 мм Слушалки Приклучок Конектор. Компатибилен Со Телефони/Таблети И други уреди со стандарден Приклучок за Слушалки од 3,5 мм. Вградена технологија за ултра низок шум за да даде висококвалитетен звук со минимални пречки во бучавата. Две earономски слушалки со мек удобен прстен обезбедуваат удобно вклопување дури и во подолги периоди. Доаѓа Во Рефус Пакување (Не-Малопродажен Пакет). Слушалки ОЕМ 3,5 мм слушалки без Раце Двојни Слушалки Слушалки Микрофон Стерео Жичен [Црна] компатибилен Со Кулпад Наследство, Бриса, С Модели. Висококвалитетна слушалка Од Капина и слушалки без раце за вашиот телефон. Ergономски, двојна пупка компатибилен СО mp3/i Tunes слушање задоволство. Вклучува копче Испрати/Крај на микрофонот за да ви овозможи да примате и завршувате повици со притискање на копчето.5 мм Слушалки Приклучок Конектор. Компатибилен Со Телефони/Таблети И други уреди со стандарден Приклучок за Слушалки од 3,5 мм. Вградена технологија за ултра низок шум за да даде висококвалитетен звук со минимални пречки во бучавата. Две earономски слушалки со мек удобен прстен обезбедуваат удобно вклопување дури и во подолги периоди.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат