.

.

ASАТА PCI-e До M. 2 Картичка, PCI-e до M. 2 Хард Диск NVME Адаптер Продолжување Подигач Картичка Конвертор Со Ладење Перка, M. 2 PCI-E Адаптер Со Ладење Перка

ASАТА PCI-e До M. 2 Картичка, PCI-e до M. 2 Хард Диск NVME Адаптер Продолжување Подигач Картичка Конвертор Со Ладење Перка, M. 2 PCI-E Адаптер

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Поддршка М 2 Од За Самсунг ПМ961/960ЕВО/СМ961/ПМ951/СМ951/ИНТЕЛ 600П/лајт - На т10 со нвме протоколи. 2 од сата протоколот. Опремен со перка за ладење, подобро обезбедување на работната ефикасност на картичката за подигање. Бесплатна експанзија, лесна за употреба, погодна за SSD со големини од 2230/2242/2260/2280. Долг работен век, не е лесен за оштетување, можете да го користите долго време. Удобен и безбеден за употреба, висок квалитет, што ви носи одлично искуство со користење. 2 Од За Самсунг ПМ961/960ЕВО/СМ961/ПМ951/СМ951/ИНТЕЛ 600П/лајт - На т10 со нвме протоколи. 2 од сата протоколот. Опремен со перка за ладење, подобро обезбедување на работната ефикасност на картичката за подигање. Бесплатна експанзија, лесна за употреба, погодна за SSD со големини од 2230/2242/2260/2280. Долг работен век, не е лесен за оштетување, можете да го користите долго време. Удобен и безбеден за употреба, висок квалитет, што ви носи одлично искуство со користење. 2 Од За Самсунг ПМ961/960ЕВО/СМ961/ПМ951/СМ951/ИНТЕЛ 600П/лајт - На т10 со нвме протоколи. 2 од сата протоколот. Опремен со перка за ладење, подобро обезбедување на работната ефикасност на картичката за подигање. Бесплатна експанзија, лесна за употреба, погодна за SSD со големини од 2230/2242/2260/2280.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Riser Card
Color:
Black
Application:
M.2 of for Samsung PM961/960EVO/SM961/PM951/SM951/INTEL 600P/lite-On T10 with NVME protocols. Not support M. 2 of SATA protocol.
Suitable SSD Size:
2230/2242/2260/2280
Riser Card Size:
Approx. 100x24x5mm/3.9x0.9x0.2in
Package List:
1 x Riser Card:
1 x Screws Pack:
1 x Cooling Fin:
1 x Screwdriver:
1 x Sticker:

Купувачи како што избираат