.

.

V-РАМЕН Свет Маса V Рамен Светлосни Рефлектори За Фотографија-Фотографија На Храна &засилувач; Алатка За Осветлување На Фотографија На Производи, Преклопен Рефлект?

V-РАМЕН Свет Маса V Рамен Светлосни Рефлектори За Фотографија-Фотографија На Храна &засилувач; Алатка За Осветлување На Фотографија На Производи,

DEN 1041.60
Залиха
Достапно за нарачка

Ја контролира Светлината За Извонредни Фотографии - направете чисти фотографии со професионален изглед со нашиот рефлектор за фотографии на маса! Нашите таблети v-станови ви овозможуваат да го контролирате осветлувањето на вашиот производ или храна пука за висококвалитетни слики што ќе се истакнат! 2 Бои За Додавање или Одземање На Светлината - Постигнете го вистинското осветлување со нашата алатка за фотографирање на рефлектор на светлина. Нашиот црн v рамен апсорбира светлина и создава сенки за дополнителна драма, додека белиот v рамен додава светлина и пополнува сенки. Лесен за Употреба За Поставување Без Проблеми-Било да е тоа за фотографирање на производи или фотографирање храна, нашиот пренослив рефлектор за фотографирање е самостоен за да обезбеди брзо поставување. Компактно е да ви овозможи лесно да го донесете во студиото. Достапен во Различни Големини - Нашиот рефлектор на светлосна табла доаѓа во 3 големини за да одговара на вашата потреба : Мал (12" х 18"), Среден (20" х 35") и Голем (36" х 48").

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат