.

.

Митас МИР-0211-ГР/А101СО Xperia 1 III A101СО Фолио Случај, Вклучено Огледало, Излез За Итни Случаи, Зелено

Митас МИР-0211-ГР/А101СО Xperia 1 III A101СО Фолио Случај, Вклучено Огледало, Излез За Итни Случаи, Зелено

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Компатибилни модели : Xperia 1 III A101 SO (модел Fall 2021) Материјали : стп кожа, поликарбонат. Структура на производот : главна единица за куќиште од типот на тетратка, внатрешна тврда кутија. Случајот е случај од типот на тетратка со едноставен дизајн што никогаш нема да ви здосади. Делот од телото е изработен од поликарбонатен материјал кој безбедно штити од удари. Доаѓа со мини огледало што е погодно за проверка на вашата фигура. Складирање картички за визит-картички итн. За други дизајни, пребарувајте "куќиште за паметни телефони митас" во лентата за пребарување за разни дизајни. Компатибилни модели : Xperia 1 III A101 SO (модел Fall 2021). Материјали : стп кожа, поликарбонат. Структура на производот : главна единица за куќиште од типот на тетратка, внатрешна тврда кутија. Случајот е случај од типот на тетратка со едноставен дизајн што никогаш нема да ви здосади. Делот од телото е изработен од поликарбонатен материјал кој безбедно штити од удари. Доаѓа со мини огледало што е погодно за проверка на вашата фигура. Складирање картички за визит-картички итн. За други дизајни, пребарувајте "куќиште за паметни телефони митас" во лентата за пребарување за разни дизајни. ●Целосно направен по нарачка Во Јапонија направенинџапонија инсистирање на оригинални дизајни од дизајнери и раце на квалификувани занаетчии за создавање нови производи. Случајот ќе биде произведен и испорачан откако ќе се потврди нарачката и плаќањето. Карактеристики : ова е официјално лиценциран производ од брендот митас кој е фокусиран на дизајнот и квалитетот. Доаѓа со мини огледало што е погодно за проверка на вашето тело за време на мали празнини за време на патување до работа или училиште.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат