.

.

Јупсван Автомобил Чаша Носителот Подметач 2 Пакет Сончоглед Цвет Шема Гума Нова Автомобилска Чаша Додатоци Внатрешен Декор Украси За Жени Девојки БД0901-20

Јупсван Автомобил Чаша Носителот Подметач 2 Пакет Сончоглед Цвет Шема Гума Нова Автомобилска Чаша Додатоци Внатрешен Декор Украси За Жени

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

[ЧИСТИ И УРЕДНИ] овие уникатни подлоги за чаши за автомобили можат брзо да ја апсорбираат водата од ладни или топли пијалоци, спречува истурање течност [УНИВЕРЗАЛНО ВКЛОПУВАЊЕ] голем широк 2,95 инчи, совршено одговара за повеќето возила, камиони, Теренци, автомобили. [АВТОМОБИЛ ДЕКОРИ ДОДАТОЦИ] РАЗЛИЧНИ уникатни симпатична цртан филм трендовски кул дизајн додадете блесок на вашите автомобили, оставете длабок впечаток на вашите пријатели. [УНИКАТЕН ДИЗАЈН] сликата од сончоглед е шарена, живописна и живописна. Овој мал држач за чаши за автомобили е исто така убава ситница за загревање на вашиот живот. [ИЗДРЖЛИВ И ФЛЕКСИБИЛЕН] Изработен од еколошки гумен материјал кој може да издржи екстремни температури, брзо сушење. Го одржува вашиот држач за чаши чист и уреден.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат