.

.

Грб на унгарија 3д Печатење Професионален Бербер Кејп Коса Сечење Фризерски Салон Кејп Фризерски Престилка 55 Х 66

Грб на унгарија 3д Печатење Професионален Бербер Кејп Коса Сечење Фризерски Салон Кејп Фризерски Престилка 55 Х 66

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа Престилка За Сечење Коса За Возрасни Е Изработена Од Полиестерска Ткаенина Оваа Престилка За Коса За Возрасни Е Совршена За Сам Дома Или Професионални Берберници И Лесно Се Чисти И Чува. Покрај Основната Употреба на Сечење Коса, Може да се Користи И во Боење, Бричење, Шминка и Шампон за Заштита на Облеката На Вашето И Вашето Семејство. Престилката Е Доволно Флексибилна И Издржлива За Целосно Покривање На Облеката За Време На Фризура Или Третман, Без Разлика Дали Седите Или Стоите, За Да Избегнете Кршење Или Дамка На Косата На Деколтето. Оваа Престилка За Сечење Коса За Возрасни Е Изработена Од Полиестерска Ткаенина. Оваа Престилка За Коса За Возрасни Е Совршена За Сам Дома Или Професионални Берберници И Лесно Се Чисти И Чува. Покрај Основната Употреба на Сечење Коса, Може да се Користи И во Боење, Бричење, Шминка и Шампон за Заштита на Облеката На Вашето И Вашето Семејство. Престилката Е Доволно Флексибилна И Издржлива За Целосно Покривање На Облеката За Време На Фризура Или Третман, Без Разлика Дали Седите Или Стоите, За Да Избегнете Кршење Или Дамка На Косата На Деколтето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат