.

.

ПРДЕКЕКСЛУ Преголеми Класични Блејзери Дами Паѓаат Со Долги Ракави Работни Ревери Удобни Палта Лабави Цврсти Дебели Копчиња Надолу

ПРДЕКЕКСЛУ Преголеми Класични Блејзери Дами Паѓаат Со Долги Ракави Работни Ревери Удобни Палта Лабави Цврсти Дебели Копчиња Надолу

DEN 548.64
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Памук и Полиестер ①МАТЕРИЈАЛ 95% Полиестер, 5% Спандекс. Мека и удобна за носење. €ПРИЛИКИ овие секојдневни, стилски и класичен стил женски палто/јакна ви донесе доверба, мора да има секојдневно носење во вашата гардероба. Погоден за секојдневен, забава, плажа, клуб, дневно, канцеларија и датира. Спарете со различни фармерки, здолништа и хеланки за шармантен изглед. Затворање на копчето. ●НАТПРЕВАР}женските елегантни јакни/палта ја истакнуваат убавината и елеганцијата на женските облини, одлични со џемпери, блузи, фустан, фармерки и хеланки за шик изглед во пролет, fall или зима, добар ветробран за секојдневно носење во студено време. ●ВРВ за ПЕРЕЊЕ ● Рачно перење или машинско перење со ладна вода, без белење. Ве МОЛИМЕ проверете ја табелата со големини пред вашето купување, препорачливо е да земете поголема големина ако сакате лабав стил. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, слободно контактирајте не. женска двојна гради палто од грашок мешавина од волна со ревер долгаackовска јакна зимска елегантна надворешна облека од шал женски шик работа со јака од шал со двојни гради макси долга волна палто од грашок женски изрез ревер со двојни гради мешавина од волна со средна долга грашок палто жени зимска мешавина од волна камила со средно долго палто изрез со двојни гради јакна со ревер со женски класичен капут јака со ревер отворен преден ремен долга јакна женски водоотпоренatот палто двојно гради ветробран. јакни со качулка со врвка за женски моден ревер со долги ракави со патент вештачко стрижење бушава преголема јакна за топла зимска женска нејасна ревер од руно отворен преден долг кардиган палто од вештачко крзно топла зимска облека јакни жени паѓаат отворен преден кардиган палто од вештачко крзно гроздобер парк бушава јакна топол капут женски палта мешавина од вештачка волна топла зимска јакна поштенски долг ракав преголема модна надворешна облека женски вештачки велур кожа долга јакна, fall.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат