.

.

Марг УСБ Кабел Кабел Олово ЗА Seagate 9SF2A6 - 500 Експанзија Хард Диск 1.5 ТБ HDD

Марг УСБ Кабел Кабел Олово ЗА Seagate 9SF2A6 - 500 Експанзија Хард Диск 1.5 ТБ HDD

DEN 43.68
Залиха
Достапно за нарачка

Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи. Марг УСБ Кабел Кабел Олово ЗА Seagate 9 SF2 A6 - 500 Експанзија Хард Диск 1. Марг УСБ Кабел Кабел Олово ЗА Seagate 9 SF2 A6 - 500 Експанзија Хард Диск 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат