.

.

Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Шноли Клип Сет, Боби Фиба Девојки Облека За Глава, Музички Ноти Виножито Ленти

Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Шноли Клип Сет, Боби Фиба Девојки Облека За Глава, Музички Ноти Виножито Ленти

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Димензија - неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот на кружниот украс е 1,6 см. Гроздобер Стил-бојата на барет е античка бронза, со кружен украс со конвексно стакло. Можете да ги носите на свадби, забави, шопинг, фестивали и одмори, правејќи да изгледате привлечно во толпата. Бесплатна Сопствена Услуга-она што е поинтересно е што можеме да ја испечатиме вашата фотографија на игличките за коса, само испратете ни ја фотографијата. Сигурен Материјал-Изработен од галванизиран бакар, кои се многу издржливи и можат да спречат оштетување на вашата коса, можете да ги користите долго време. Што Ќе Добиете-има 4 парчиња иглички за коса во пакет кутија за накит од хартија. Нашата визија е да ви донесеме шарен живот! Ако имате било какви прашања или предлози, добредојдовте да ни испратите порака.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат