.

.

Ваксон 3-Пакет Анти Сино Светло Заштитник На Екранот, компатибилен Со Garmin DriveSmart 66 6 Tpu Филм Заштитници Налепница [ Не Калено Стакло ]

Ваксон 3-Пакет Анти Сино Светло Заштитник На Екранот, компатибилен Со Garmin DriveSmart 66 6 Tpu Филм Заштитници Налепница [ Не Калено Стакло ]

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилна пластика Филтер за сина Светлина : заштита ОД УВ400, антистатички, го ублажува заморот на очите и ви помага да спиете подобро. Цврстината ОД 4 ЧАСА го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребнатини и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од помали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, без отпечатоци, отпорен на прашина. Нема лепливи остатоци кога ќе се отстранат. Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилна пластика. Филтер за сина Светлина : заштита ОД УВ400, антистатички, го ублажува заморот на очите и ви помага да спиете подобро. Цврстината ОД 4 ЧАСА го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребнатини и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од помали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, без отпечатоци, отпорен на прашина. Нема лепливи остатоци кога ќе се отстранат. Зошто да изберете заштитник На екранот Против Сина Светлина : може да ја блокира најштетната сина светлина, а опсегот на блокирање е помеѓу 380nm ~495nm, обезбедувајќи широк спектар на заштита од HEV. Има функции на анти-зрачење, анти-ултравиолетово и антистатичко, што во голема мера може да го намали оштетувањето на сината светлина и ултравиолетовата светлина на нашите очи, ефикасно да го ублажи заморот и главоболката во очите, да ви помогне да спиете подобро и да уживате во дигиталното време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат