.

.

Tossper Автомобил Набљудувач Додатоци Место Земјата Автомобил Вдлабнатина Поправка Резервни Делови Обетка Заварување Машина Земјата Конектор Авто Каросерија

Tossper Автомобил Набљудувач Додатоци Место Земјата Автомобил Вдлабнатина Поправка Резервни Делови Обетка Заварување Машина Земјата Конектор

DEN 483.20
Залиха
Достапно за нарачка

Лесно поврзување со жица за заварување Нема потреба да го држите конекторот, лесно да работите. Ефикасно дејство на автомобил, фрижидер, машина за перење и други вдлабнатини на металната површина. Широко се користи-Погоден за сите авто вдлабнатини, поправка на вратата и оштетување на град и други вдлабнатини. Професионален дизајн-Користењето на принципот на потпора за дизајнирање на извлекувачот на вдлабнатини е ergономско, извлекувачот на вдлабнатини со уникатен заоблен мост може да го прилагоди растојанието и да го ротира копчето за подобро да одговара на вдлабнатините, ефикасното и трудот. Лесно поврзување со жица за заварување. Нема потреба да го држите конекторот, лесно да работите. Ефикасно дејство на автомобил, фрижидер, машина за перење и други вдлабнатини на металната површина. Широко се користи-Погоден за сите авто вдлабнатини, поправка на вратата и оштетување на град и други вдлабнатини. Професионален дизајн-Користењето на принципот на потпора за дизајнирање на извлекувачот на вдлабнатини е ergономско, извлекувачот на вдлабнатини со уникатен заоблен мост може да го прилагоди растојанието и да го ротира копчето за подобро да одговара на вдлабнатините, ефикасното и трудот.

Карактеристики на предлогот

Colour:
gold
Material:
metal
Package Contents:
1 * Ground Iron Joint Sheet Metal
Only the above package content, other products are not included.:
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

Купувачи како што избираат