.

.

12 Парчиња Само Се Оженил Автомобил Украси Автомобил Магнет Само Се Оженил Магнетни Знак За Автомобил Меден Месец Врата Украси Свадба Автомобил Знаци За Врата Пане?

12 Парчиња Само Се Оженил Автомобил Украси Автомобил Магнет Само Се Оженил Магнетни Знак За Автомобил Меден Месец Врата Украси Свадба Автомобил

DEN 143.84
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајни со тематика за венчавки : овие само оженети магнети се дизајнирани со класични свадбени елементи, Како Што Се Само Во Брак, букет, потпетици, срца, очила и брада, кои изгледаат многу деликатно и убаво, лесно можат да го привлечат вниманието на луѓето и да создадат слатка и радосна атмосфера за вашиот венчален автомобил Цврсти и одржливи : украсите за венчални автомобили се изработени од квалитетен магнетен материјал, цврст и сигурен за употреба, не е лесен за бледнеење, ' рѓа или кородирање, со убаво вшмукување што ќе го користите долго време и нема да падне од каросеријата на автомобилот дури и при брзо возење или во лоши временски услови. Различни големини : овие штотуку оженети знаци на вратата се со димензии околу 14 х 23 см/ 5,51 х 9,06 инчи, 14 х 10 см/ 5,51 х 3,94 инчи, 9 х 15 см/ 3,54 х 5,90 инчи, 17 х 5 см/ 6,69 х 1,97 инчи, 11 х 21 см/ 4,33 х 8,27 инчи, 13 х 13 см/ 5,12 х 5,12 инчи, соодветната големина одговара на повеќето стилови на автомобили, како и локациите на каросеријата. Применливи прилики : декорите со магнет за автомобили можат широко да се применат во свадбени сцени, меден месец и секојдневен живот, погодни се за лепење во вашиот венчален автомобил, фрижидер, кабинет, поштенско сандаче и така натаму, за да ја зголемите атмосферата на вашата венчавка, примајте ги добрите желби на луѓето на патот и покажете ја љубовта на нововенчаните љубовници. Убав сет на магнети : во пакетот има 12 парчиња украси за магнети на вратите, кои се достапни во 6 различни дизајни, секој дизајн за 2 парчиња; изобилната количина и различните стилови можат ефикасно да ги задоволат вашите потреби за украсување преку еднократно купување. Дизајни со тематика за венчавки : овие само оженети магнети се дизајнирани со класични свадбени елементи, Како Што Се Само Во Брак, букет, потпетици, срца, очила и брада, кои изгледаат многу деликатно и убаво, лесно можат да го привлечат вниманието на луѓето и да создадат слатка и радосна атмосфера за вашиот венчален автомобил. Цврсти и одржливи : украсите за венчални автомобили се изработени од квалитетен магнетен материјал, цврст и сигурен за употреба, не е лесен за бледнеење, ' рѓа или кородирање, со убаво вшмукување што ќе го користите долго време и нема да падне од каросеријата на автомобилот дури и при брзо возење или во лоши временски услови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат