.

.

Куче Јака За Мали Средни &засилувач; Големи Кучиња-Тешки Памук Куче Јака, Долготрајни, Прилагодливи, Силни И Издржливи Јаки За Кучиња-Изберете Од Прекрасни Модели и

Куче Јака За Мали Средни &засилувач; Големи Кучиња-Тешки Памук Куче Јака, Долготрајни, Прилагодливи, Силни И Издржливи Јаки За Кучиња-Изберете

DEN 255.20
Залиха
Достапно за нарачка

ВАШЕТО КУЧЕ ГО ЗАСЛУЖУВА НАЈДОБРОТО-Уметничката Почит ви носи удобна јака за мали, средни и големи кучиња Изработена од цврста, издржлива ткаенина со брава за брзо ослободување која ќе трае цел живот. Максимална удобност за вашето куче и лесна за употреба!. ПРОШЕТАЈТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕНЦЕ СО СТИЛ-Овие трендовски уметнички и цветни колекции на јаки за кучиња ќе го направат вашето кученце да се истакне! Тие се водоотпорни и отпорни на мирис и супер лесни за употреба. ТОЛКУ Е ЕДНОСТАВНО ДА СЕ НАПРАВИ ВИСТИНСКИОТ ИЗБОР-Измерете го вратот на вашето куче во најшироката точка. Секогаш осигурајте се дека ќе ја напушти шаване-соба на 2 прсти. Изберете го вашиот стил и ќе бидете на пат да го имате најмодерниот пуч на блокот. НАШИОТ ИСКЛУЧИТЕЛЕН ОПСЕГ НА ГОЛЕМИНИ : мал 10-15" долг х ⅗ " широк ќе одговара : Кавалер Крал Чарлс, Пекинезе, Минијатурен Шнауцер, Мопс, Шкотски Териер. Широк СРЕДЕН 12-18" долг х" за бигл, Граничен Коли, француски булдог. НАШИОТ ИСКЛУЧИТЕЛЕН ОПСЕГ НА ГОЛЕМИНИ : голем 15-22" долг х 1 " широк за Боксер, Златен Ретривер, Лабрадор Ретривер. ЕКСТРА - голем широк 19-26" долг х 1 " за Планината Бернес, Ротвајлер. ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРАНО - имаме целосна доверба во јаката за кучиња. Тоа е причината што можеме да ви дадеме доживотна гаранција. Нашиот тим за поддршка на клиенти што сака кучиња е секогаш при рака. ВАШЕТО КУЧЕ ГО ЗАСЛУЖУВА НАЈДОБРОТО-Уметничката Почит ви носи удобна јака за мали, средни и големи кучиња. Изработена од цврста, издржлива ткаенина со брава за брзо ослободување која ќе трае цел живот. Максимална удобност за вашето куче и лесна за употреба!. ПРОШЕТАЈТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕНЦЕ СО СТИЛ-Овие трендовски уметнички и цветни колекции на јаки за кучиња ќе го направат вашето кученце да се истакне! Тие се водоотпорни и отпорни на мирис и супер лесни за употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат