.

.

Пирана Смешковци Лице Ѕвонче Забава Клуч Торба Приврзок Креативна Домашна Декорација Оригинален Рачно Изработен Дизајн

Пирана Смешковци Лице Ѕвонче Забава Клуч Торба Приврзок Креативна Домашна Декорација Оригинален Рачно Изработен Дизајн

DEN 1151.84
Залиха
Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. [Креативен Изглед]Круг лути пирана ѕвонче, кривогледство, остри заби. Вагите и изразите на лицето се рачно издлабени од квалификувани занаетчии за да го направат целокупниот дизајн пореален и евокативен. [Уникатна Изработка]Ѕвона изработени од висококвалитетен месинг и 925 сребро, силни и не се лесни за кршење. Кога ќе го носите со себе, секогаш ќе слушате пријатен, јасен звук кој ќе ве одржува во добро расположение во секој момент. [Дизајн Инспирација] : Оваа пирана е полна со поплаки за губење на битката, пцуење и пливање наоколу, ѕвоната во заоблениот стомак на гневот целосно ги одразуваат неговите поплаки. Деталите за Помош на бендот на врвот на главата, исто така, додаваат на овој комичен портрет. [Домашна Декорација] : лутото пирана бел е специјална домашна декорација, извонредна и привлечна, креативна и симпатична. Тоа е исто така совршен приврзок за клучеви за вашата торба, ранец, клуч или други украси. [Практично и Практично]може непречено да се отвора и затвора. Лесен, уникатен и исклучителен, многу погоден за носење со вас. Едноставниот и класичен дизајн може да одговара на различни прилики. само-декорација и најдобар подарок за пријателите. [Креативен Изглед]Круг лути пирана ѕвонче, кривогледство, остри заби. Вагите и изразите на лицето се рачно издлабени од квалификувани занаетчии за да го направат целокупниот дизајн пореален и евокативен. [Уникатна Изработка]Ѕвона изработени од висококвалитетен месинг и 925 сребро, силни и не се лесни за кршење. Кога ќе го носите со себе, секогаш ќе слушате пријатен, јасен звук кој ќе ве одржува во добро расположение во секој момент.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат