.

.

2 парчиња Преклопна Флип Горна Шарка, Шарки Од Бакарни Тркалезни Рабови Од 180 Степени За Преклопување Мебел За Маса За Машина За Шиење

2 парчиња Преклопна Флип Горна Шарка, Шарки Од Бакарни Тркалезни Рабови Од 180 Степени За Преклопување Мебел За Маса За Машина За Шиење

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Издржлив и Долготраен : Изработени од премиум бакар, овие шарки се изградени да издржат над 50000 циклуси на отворање и затворање, обезбедувајќи сигурни перформанси во годините што доаѓаат. Флексибилно Отворање Од 180 Степени : Уживајте Во практичноста на отворот со рамен агол што го олеснува пристапот до вашите работи или прилагодувањето на мебелот. Совршена Големина За Секој Проект : Секој пакет вклучува 2 шарки со димензии 45 х 30 х 1,5 мм / 1,77 х 1,18 х 0,06 инчи (апр.), со дебелина од 1,5 мм, што ги прави погодни за широк спектар на преклопни маси, клупи, врати и многу повеќе. Разновиден Дизајн : Овие шарки се совршени за надградба на бирото за компјутер, масичката, гардеробата или кој било друг мебел што бара механизам за преклопување. Гарантирано задоволство : стоиме зад квалитетот на нашите Бакарни Шарки и нудиме замена или враќање без проблеми доколку не сте целосно задоволни од купувањето. Издржлив и Долготраен : Изработени од премиум бакар, овие шарки се изградени да издржат над 50.000 циклуси на отворање и затворање, обезбедувајќи сигурни перформанси во годините што доаѓаат. Флексибилно Отворање Од 180 Степени : Уживајте Во практичноста на отворот со рамен агол што го олеснува пристапот до вашите работи или прилагодувањето на мебелот. Совршена Големина За Секој Проект : Секој пакет вклучува 2 шарки со димензии 45 х 30 х 1,5 мм / 1,77 х 1,18 х 0,06 инчи (апр.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат