.

.

Филм За Приватност на прозорецот, Замрзната Отстранлива Стаклена Обвивка За Бања, Непроѕирна Статичка Налепница За Контрола На Топлина За Домашна Канцеларија Дне?

Филм За Приватност на прозорецот, Замрзната Отстранлива Стаклена Обвивка За Бања, Непроѕирна Статичка Налепница За Контрола На Топлина

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

1 Не ги исчистивте прозорците темелно. На стаклото остануваат печена нечистотија или боја. Филмот и прозорецот не се доволно влажни. Пластичната обвивка на филмот не е излупена. Не ги скративте рабовите или оставивте широк јаз од 1/16" околу четирите периметарски рабови на филмот. Овој јаз е од суштинско значење за правилно термичко проширување на стаклото и ви овозможува целосно да ги исцедите водата и воздухот од под филмот. Сечилото или ножот за сечење на филмот не е остар, што резултира со деформација на работ на филмот. Одлични ЗАШТИТА НА ПРИВАТНОСТА : Со Највисоко Ниво На Приватност : quvré qur, не се препорачува за бања, филмот за прозорци Од тиква ги блокира несаканите погледи однадвор и никој не може да види внатре, осигурувајќи дека вашиот приватен простор е добро заштитен, а сепак дозволува удобно природно светло. ● КОНТРОЛА НА ОТСЈАЈ Уживајте во забавата НА DIY!. ● ЕКОНОМИЧНО Уживајте во забавата НА DIY!. Економична И ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА : нема повеќе тешки проблематични завеси или ролетни, висококвалитетниот филм за приватност на прозорците помага да го декорирате вашиот простор со минимална цена, лесно можете да го нанесете на прозорците во вашиот дом, кујна, спална соба, бања и многу повеќе, веднаш правејќи ги вашите прозорци да изгледаат високо. ● Специјален 3д дизајн и Магичен ефект на виножито : самата налепница на прозорецот Од тиква нема вистински бои, но кога сонцето сјае, фрла многу виножита со специјален 3д дизајн.Извонредни перформанси во додавањето внатрешни украси. Осветлете го вашиот дом Со Украсен Прозорец Од Тиква. Делумна заштита на приватноста ги замаглува несаканите погледи, едноставната текстура на замрзнување го украсува вашиот личен простор, статичното прилепување на површината без лепак, едноставна инсталација за лупење и стап, лесна за сечење и сечење, лесна за отстранување и повторно нанесување повеќе пати.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат