.

.

Цветни Туш Завеса Цвет Ткаенина Бања полиестер 72 х 72 со 12 Куки Излитена Шик Цветни Точки Ленти Женски Туш Завеса Цветни Божури тиркизна и Розова туш завеса

Цветни Туш Завеса Цвет Ткаенина Бања полиестер 72 х 72 со 12 Куки Излитена Шик Цветни Точки Ленти Женски Туш Завеса Цветни Божури тиркизна

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

ЦВЕТНА ТКАЕНИНА ЗА ЗАВЕСИ ЗА ТУШИРАЊЕ : овие цветни завеси за туширање за бања ќе ја трансформираат вашата бања со својот светла цветна завеса за туширање Овие забавни обрасци во полка точки, ленти или на нашата излитена шик завеса од дрво од штала. ЦВЕТНИ ЗАВЕСИ ЗА ТУШИРАЊЕ за БАЊА : завесата За Туширање Со Пролетен цвет има розова сина, виолетова и зелена боја за да создаде винтиџ цветна атмосфера за завеси за туширање. Оваа шарена цветна завеса за туширање е совршена за студентска соба, стан или која било бања за девојки или тинејџери!. ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕТ : цветната завеса е отпечатена на 100% полиестер за максимална издржливост со мазна текстура која издржува влага во бањата; машина за перење. ЗАЈАКНАТИ ДУПКИ ЗА ШИПКИ : Зајакнатите шипки можат да ги држат повеќето куки за туширање за едноставна инсталација( вклучени куки/прстени за туширање); горниот раб е зајакнат за долгорочна, повторувачка употреба. Полиестер; долги 72 инчи и широки 72 инчи; долги 183 сантиметри и широки 183 сантиметри. ЦВЕТНА ТКАЕНИНА ЗА ЗАВЕСИ ЗА ТУШИРАЊЕ : овие цветни завеси за туширање за бања ќе ја трансформираат вашата бања со својот светла цветна завеса за туширање. Овие забавни обрасци во полка точки, ленти или на нашата излитена шик завеса од дрво од штала. ЦВЕТНИ ЗАВЕСИ ЗА ТУШИРАЊЕ за БАЊА : завесата За Туширање Со Пролетен цвет има розова сина, виолетова и зелена боја за да создаде винтиџ цветна атмосфера за завеси за туширање. Оваа шарена цветна завеса за туширање е совршена за студентска соба, стан или која било бања за девојки или тинејџери!. ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕТ : цветната завеса е отпечатена на 100% полиестер за максимална издржливост со мазна текстура која издржува влага во бањата; машина за перење. ЗАЈАКНАТИ ДУПКИ ЗА ШИПКИ : Зајакнатите шипки можат да ги држат повеќето куки за туширање за едноставна инсталација( вклучени куки/прстени за туширање); горниот раб е зајакнат за долгорочна, повторувачка употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат