.

.

Н/Кружен Кревет За Миленичиња За Кучиња Одгледувачница Мека Перница За Спиење Што Може Да Се Пере Дише Внатрешна Удобна Подлога За Подлога Топол Кревет За Миленичи

Н/Кружен Кревет За Миленичиња За Кучиња Одгледувачница Мека Перница За Спиење Што Може Да Се Пере Дише Внатрешна Удобна Подлога За Подлога

DEN 2747.20
Залиха
Достапно за нарачка

Креветот за миленичиња и кучиња има ѕид сличен на гнездо и е исполнет со високи меки полиестерски влакна за да се подобри безбедноста Тркалезниот кревет за миленичиња може да се користи како кревет за кучиња за гајби и одгледувачници за да се обезбеди удобност. Погоден за гајби за мачки и кучиња. Големината е умерена и може да прими мали сорти играчки. Удобен за носење, погоден за патување и одмор. Опис : креветот за миленичиња и кучиња има ѕид сличен на гнездо и е исполнет со високи меки полиестерски влакна за да се подобри безбедноста.Тркалезниот кревет за миленичиња може да се користи како кревет за кучиња за гајби и одгледувачници за да се обезбеди удобност.Погоден за гајби за мачки и кучиња.Големината е умерена и може да прими мали сорти играчки.Удобен за носење, погоден за патување и одмор.спецификација : Материјал : метод на перење полиестерски влакна : карактеристики за миење раце : Шема За Дишење : Тип На Печатење : список за петпакување Кученца : 1 * падноти за спиење миленичиња : Поради ефектот на осветлување и аголот на снимање, постојат разлики во бојата во производот, ве молиме разберете.

Карактеристики на предлогот

Material:
polyester fiber
Washing method:
hand wash
Features:
Breathable
Pattern:
Print
Type:
Puppy pet
Packing list:
1 * pet sleeping pad
notes:
Due to the lighting effect and shooting angle, there are color differences in the product, please understand.:
Due to manual measurement, product dimensions have tolerances.:
It could be jumping platform for your cats to jump to other pet furniture on the wall. :

Купувачи како што избираат