.

.

Смити Машки Колегиум Софтбол Тело Флекс Долг Ракав Целата Кошула

Смити Машки Колегиум Софтбол Тело Флекс Долг Ракав Целата Кошула

DEN 687.84
Залиха
Достапно за нарачка

95% Полиестер, 5% Спандекс Произведено во САД. Затворање на копчето. Машинско Перење. 95% Полиестер 5% Спандекс Ткаенина За Управување Со Влага. Дише-вентилиран Страничен Панел Со Бел Акцент. 3 Копче Работ Зашиени Плакета. Екстра Навивам Во Должина Сплит Опашка Дното. Големина за Сместување На Заштитник на Градите. 95% Полиестер 5% Спандекс Ткаенина За Управување Со Влага. Дише-вентилиран Страничен Панел Со Бел Акцент. 3 Копче Работ Зашиени Плакета. Екстра Навивам Во Должина Сплит Опашка Дното. Големина за Сместување На Заштитник на Градите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат