.

.

Случај Логика Ранец За Возрасни Унисекс, БКЦ

Случај Логика Ранец За Возрасни Унисекс, БКЦ

DEN 440.00
Залиха
Достапно за нарачка

Да Разновиден 26-литарски ранец структуриран со врвни материјали, плус нови опции за боја. Гратис : случај лапис/пенкало со иста комбинација на бои. Дизајниран да трае со врвен материјал за тело од ткаенина во комбинација со обложена и издржлива полиестерска основа ОД 1200д. Контурните ремени за рамо и целосно обложениот заден панел обезбедуваат удобност во транспортот. Голем страничен џеб погодно складира шише со вода или други мали предмети. Предниот џеб со брз пристап обезбедува лизгачки џебови за мала електроника и пенкала, плус простор за мали додатоци. Голем главен оддел дизајниран за сместување книги и папки - носете ремен во веб земете и лесно здолниште. Капакот за дожд го покрива главниот патент на преградата за заштита на предметите. Тежина на предметот : 340,0 грама. Тип на ремен : Ремен за Рамо. Разновиден 26-литарски ранец структуриран со врвни материјали, плус нови опции за боја. Гратис : случај лапис/пенкало со иста комбинација на бои. Дизајниран да трае со врвен материјал за тело од ткаенина во комбинација со обложена и издржлива полиестерска основа ОД 1200д.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат