.

.

Четка Тоалет Мртов Виси Миење До Краевите Силиконски Без Тоалет Тип Четка Чистење Материјали Бакар Миење Када Големи

Четка Тоалет Мртов Виси Миење До Краевите Силиконски Без Тоалет Тип Четка Чистење Материјали Бакар Миење Када Големи

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Вклучувајќи : 1*Четка За тоалет Пакување : ОПП Пакување. Материјал : ПП+ТПР. [Удобен Дизајн На Рачката] Рачката На Тоалетната Четка Е Изработена од Нерѓосувачки Челик и Пп Материјал, И . Дизајнот На Рачката Што Не се лизга Со Дебел крај Е Comfortableономски И Удобен За Држење, Што Може Четката за Тоалет Да Се Лизне За време на Употребата, А Дизајнот На Долгата Рачка Може Да Ги Извалка Рацете За Време на Чистењето. Енергија И Време За Чистење, Што Го Прави Чистењето На Тоалетот Поефикасно И Полесно. Вклучувајќи : 1*Четка За тоалет. Пакување : ОПП Пакување. Материјал : ПП+ТПР. [Удобен Дизајн На Рачката] Рачката На Тоалетната Четка Е Изработена од Нерѓосувачки Челик и Пп Материјал, И . Дизајнот На Рачката Што Не се лизга Со Дебел крај Е Comfortableономски И Удобен За Држење, Што Може Четката за Тоалет Да Се Лизне За време на Употребата, А Дизајнот На Долгата Рачка Може Да Ги Извалка Рацете За Време на Чистењето. Енергија И Време За Чистење, Што Го Прави Чистењето На Тоалетот Поефикасно И Полесно. [Длабоко чистење] материјалот за пенење има добра усогласеност, лесен за бришење и е притиснат доволно длабоко за да навлезе во празнините и пукнатините. Дизајниран за длабоко чистење на бандажи и други тешко достапни места.Вклучувајќи : 1*тоалетна четка[удобен дизајн на рачката] рачката на тоалетната четка е изработена од нерѓосувачки челик и пп материјал, и . Дизајнот на рачката што не се лизга со дебел крај е comfortableономски и удобен за држење, што може четката за тоалет да се лизне за време на употребата, а дизајнот на долгата рачка може да ги извалка рацете за време на чистењето. енергија и време за чистење, што го прави чистењето на тоалетот поефикасно и полесно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат