.

.

Крисили Женски Поло Голф Кошули Со Долги Ракави Секојдневен Спорт Свртете Ја Јаката Маица

Крисили Женски Поло Голф Кошули Со Долги Ракави Секојдневен Спорт Свртете Ја Јаката Маица

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

92% Полиестер, 8% Спандекс Затворање на копчето. Материјал-92% Полиестер и 8% спандекс, женски поло маици со долги ракави. Карактеристика-Лесна, дише, растеглива и ултра мека ткаенина за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност. Дизајн-Класични голф кошули со четири копчиња со јака со цврста боја, повеќе витко тело, удобно и елегантно. Пар со - нашите женски кошули е добар избор за добро спарување со вашето здолниште, шорцеви и Хеланки, Фармерки. Најдобра употреба-кошулата со Копчиња е совршена за активности во затворени простории и на отворено, училишна униформа, јога, голф, тенис, трчање, тренинг, пешачење, секојдневна облека. Модерен Дизајн, Висококвалитетни Ткаенини, Доверлива Изработка. Ние обезбедуваме повеќе функционални и модерни избори за вас. Совршен за отворено, трчање, тенис, голф, работа, пешачење, секојдневна облека итн. Женската атлетска кошула со долги ракави е погодна за активности на отворено како трчање, риболов, пешачење, обука и друга секојдневна облека.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат