.

.

БАЗЕН ЗА БИЛИЈАРД ВАЛНУТА Знаци за Удар и Скокање 13мм Црно Бело Јавор Дрво Скок и Кршење Знаци Брзи Заеднички Знаци

БАЗЕН ЗА БИЛИЈАРД ВАЛНУТА Знаци за Удар и Скокање 13мм Црно Бело Јавор Дрво Скок и Кршење Знаци Брзи Заеднички Знаци

DEN 1152.00
Залиха
Достапно за нарачка

Секој знак за базен доаѓа со врв и браник За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите. Дизајниран е за удобност и одлична контрола. Анти-вибрации мулти-густина молекуларна пена и воздушната влакна композитни цевки. Направете секој преден екстремитет да има помала маса и пренос на кинетичка енергија. За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите. Секој знак за базен доаѓа со врв и браник. За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите. Дизајниран е за удобност и одлична контрола. Анти-вибрации мулти-густина молекуларна пена и воздушната влакна композитни цевки. Направете секој преден екстремитет да има помала маса и пренос на кинетичка енергија. За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите. Се одликува со најнова технологија за држење со високи перформанси за патување и удобност без напнатост секој пат.Спецификација : Категорија : Девет Тип На Топка : билијард куеколор : црн, бел материјал : Јавор Намена : Совети За Бокс И Скокање / Совети За Скокање и Одмор Конектор : Конектор/брз конектор големина На Врвот : 13мм боја : како на сликата апликација : знак за билијард/знак за снукер/знак за базен/Вклучен е девет куепак : 1 * базен поради Разликите во Осветлувањето или Компјутерските Монитори, не можам да гарантирам дека фотографијата и вистинските бои се исти.

Карактеристики на предлогот

Category:
Nine Balls
Type:
billiard cue
Color:
black, white
Material:
Maple
Purpose:
Boxing and Jumping Tips / Jumping and Resting Tips
Connector:
Connector/Quick Connector
Tip size:
13mm
Color:
as pictured
Application:
billiard cue/snooker cue/pool cue/nine cue
Package Included:
1 * Pool cue:
Please understand that due to differences in lighting or computer monitors, I cannot guarantee that the photo and actual colors are the same.:
Due to different measurement methods, there may be a deviation of 1-2 cm. :

Купувачи како што избираат