.

.

Амајајј Закачалки За Облека 1 ПАРЧИЊА,Дрвена Спална Соба Телескопска Закачалка За Преклопен Ѕид, Решетка За Бамбус Палто За Облека Кука За Дневна Соба Решетка За Па

Амајајј Закачалки За Облека 1 ПАРЧИЊА,Дрвена Спална Соба Телескопска Закачалка За Преклопен Ѕид, Решетка За Бамбус Палто За Облека Кука

DEN 502.40
Залиха
Достапно за нарачка

Закачалката е изработена од цврста и издржлива пластика, која е издржлива и издржлива ❦Висококвалитетно дрво, издржливо ;. ❦Зрното од дрво е мазно и мазно, без брус; заоблени агли, без оштетување на облеката, без оштетување на рацете;. Должината на ушите може да се прилагоди сама по себе, лесна и удобна, вкупно 10 висечки точки. Мравките може да се користат за закачување крпи, облека, чанти итн. Закачалката е изработена од цврста и издржлива пластика, која е издржлива и издржлива. ❦Висококвалитетно дрво, издржливо ;. ❦Зрното од дрво е мазно и мазно, без брус; заоблени агли, без оштетување на облеката, без оштетување на рацете;. Должината на ушите може да се прилагоди сама по себе, лесна и удобна, вкупно 10 висечки точки. Мравките може да се користат за закачување крпи, облека, чанти итн. Име на производ : дрвена телескопска закачалка во Форма На Дијамант спецификации на производот : 10 висечки точкипроизвод боја : како што е прикажано големина на производот : може да се повлече, проширете околу 65*23cmproduct материјал : дрвена тежина на производот : околу 200g.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат