.

.

БАТФЕ Лепило Фен За Коса Држач Нема Дупчење Ѕид Монтирање Алатка За Нега На Коса Организатор Складирање за Фен Виткање Стапче За Исправување Четки

БАТФЕ Лепило Фен За Коса Држач Нема Дупчење Ѕид Монтирање Алатка За Нега На Коса Организатор Складирање за Фен Виткање Стапче За Исправување

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

●Ефикасно Складирање●ова складирање на организаторот на алатки за коса е погодно за да ви помогне да организирате фен за коса, чешли, штипки за коса, ленти за коса и други алатки со различна големина во бањата или просторијаталесен за инсталирање, без дупчење. ●ABS Инженерска Пластика ● држачот За фен за коса е изработен од висококвалитетна abs инженерска пластика, перформансите се поцврсти и посигурни и може да избегне ' рѓа. Отстранливиот интегрален држач го прави издржлив и лесен за чистење, отпорен на влага и вода. ●SEBS Супер Лепак●саморазвиениот sebs силен лепак има висока јачина на притисок, нема оштетување на ѕидот и лесно ја издржува тежината ОД 11 КИЛОГРАМИ во влажна средина. ●Едноставен и стилски дизајн ● Мазна површина и заоблени агли, без остар изглед, се чувствуваат удобно, едноставен и стилски дизајн го прави не само решетката за фен за коса, туку и елегантна декорација на бањата. Quality Service®Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку позадина, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа. Потсетник : за да се осигурате дека држачот за фен за коса може цврсто да се следи, задолжително изберете соодветна област за инсталација и строго следете ги чекорите за инсталација. ●Ефикасно Складирање●ова складирање на организаторот на алатки за коса е погодно за да ви помогне да организирате фен за коса, чешли, штипки за коса, ленти за коса и други алатки со различна големина во бањата или просторијата.лесен за инсталирање, без дупчење. ●ABS Инженерска Пластика ● држачот За фен за коса е изработен од висококвалитетна abs инженерска пластика, перформансите се поцврсти и посигурни и може да избегне ' рѓа. Отстранливиот интегрален држач го прави издржлив и лесен за чистење, отпорен на влага и вода. ●SEBS Супер Лепак●саморазвиениот sebs силен лепак има висока јачина на притисок, нема оштетување на ѕидот и лесно ја издржува тежината ОД 11 КИЛОГРАМИ во влажна средина. ●Едноставен и стилски дизајн ● Мазна површина и заоблени агли, без остар изглед, се чувствуваат удобно, едноставен и стилски дизајн го прави не само решетката за фен за коса, туку и елегантна декорација на бањата. Quality Service®Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку позадина, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа. Потсетник : за да се осигурате дека држачот за фен за коса може цврсто да се следи, задолжително изберете соодветна област за инсталација и строго следете ги чекорите за инсталација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат