.

.

Колох 2 Пакет Керамички Послужавник За Прстен За Накит Од Црвена Усна, Декоративен Држач За Кармин За Ситници Во Форма На Усна Креативна Послужавник За Домашен Деко

Колох 2 Пакет Керамички Послужавник За Прстен За Накит Од Црвена Усна, Декоративен Држач За Кармин За Ситници Во Форма На Усна

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Премиум Застаклена Керамика : Нашиот елегантен држач за кармин е мазен, цврст и издржлив Тоа е погодно за чистење. Модерна Црвена Усна : декоративната решетка за послужавник за накит е дизајнирана во форма на усни со цртање во боја, новина и привлечно око. Фенси Подарок : овој држач за накит со темно црвен прстен ги организира предметите за убавина, го прави одличен подарок за пријатели, жени и мажи, девојки, фантастично изненадување за годишнината, денот на Вљубените, роденденот или затоплувањето на куќата. Колох сет од 2 фиоки за прстени за накит со црвени усни со димензии 5, 3х3, 1х4, 6 инчи за секоја од нив. Широко отворената уста е доволно голема за да одговара на сите ваши тоалети за секојдневна употреба. Лесно за чување и вадење работи. Премиум Застаклена Керамика : Нашиот елегантен држач за кармин е мазен, цврст и издржлив. Погодно е за чистење, само избришете ги со влажна крпа или исплакнете ги директно во водата. Модерна Црвена Усна : декоративната решетка за послужавник за накит е дизајнирана во форма на усни со цртање во боја, новина и привлечно око. Идеален за држење ѓердани, нараквици, обетки, штипки за коса, брошеви и многу повеќе. Повеќенаменска Употреба : овој креативен сад за ситници може да биде совршен за чување канцелариски материјали, складирање козметика, лак или четки за шминка. Можете исто така да го користите како сад за растенија или само убав декор за вашата работна површина. Идеален Подарок : овој држач за накит со темно црвен прстен ги организира предметите за убавина, го прави одличен подарок за пријатели, жени и мажи, девојки, фантастично изненадување за годишнината, денот на Вљубените, роденденот или затоплувањето на куќата. Колох сет од 2 фиоки за прстени за накит со црвени усни со димензии 5, 3х3, 1х4, 6 инчи за секоја од нив. Широко отворената уста е доволно голема за да одговара на сите ваши тоалети за секојдневна употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат