.

.

Дерек Џетер г-дин ноември Потпишан Впишан Модел На Игра Бејзбол Лилјак ЈСА КОА РЕТКИ-Автограм МЛБ Лилјаци

Дерек Џетер г-дин ноември Потпишан Впишан Модел На Игра Бејзбол Лилјак ЈСА КОА РЕТКИ-Автограм МЛБ Лилјаци

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Млб Лилјаци. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Млб Лилјаци. ДЕРЕК Џетер "г-дин ноември" Потпишан Впишан Модел На Игра Бејзбол Лилјак ЈСА КОА РЕТКИ АКО производот е непотпишан или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени дерек Џетер сувенири. Њујорк јенкис сувенири.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат