.

.

Карлос Кореа Со Автограм На Официјалната Бејзбол Лига Од Големата Лига - Бејзбол Со Автограм

Карлос Кореа Со Автограм На Официјалната Бејзбол Лига Од Големата Лига - Бејзбол Со Автограм

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Бејзбол. Карлос Кореа Го Автограмираше Официјалниот Бејзбол Во Големата Лига. Потпишан во сино пенкало преку слаткото место На бејзболот На Роберт Манфред.Овој автограмиран бејзбол доаѓа со сертификат за автентичност од Џејмс Спенс Автентикација серт #AI58392. Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен карлос Кореа сувенири. Минесота близнаци сувенири.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат