.

.

Американската Армија-40-та Пешадиска Дивизија Сси Рамо Ракав Печ Гравирани Штајн Стакло 25оз. Кригла

Американската Армија-40-та Пешадиска Дивизија Сси Рамо Ракав Печ Гравирани Штајн Стакло 25оз. Кригла

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Рачно Изработени Рачно Изработени. Ова е прекрасна кригла од 25 мл, рачно врежана со љубовна грижа. Висококвалитетното тешко стакло и уникатниот дизајн го прават ова одлично за лична употреба или како посебен подарок!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат