.

.

Игралиште за миленичиња, Игралишта За Кучиња Што Се Преклопуваат, Пренослива Одгледувачница За Вежбање Со Торбичка За Носење За Хрчак Од Зајаци За Кучиња Внатрешн?

Игралиште за миленичиња, Игралишта За Кучиња Што Се Преклопуваат, Пренослива Одгледувачница За Вежбање Со Торбичка За Носење За

DEN 447.84
Залиха
Достапно за нарачка

Изработен ОД водоотпорен материјал од ткаенина од 600д оксфорд, исклучително издржлив Просторен дизајн со 8 Панели со заштитени шевови и армирани агли за да обезбеди пространа внатрешност и да ја осигура безбедноста на вашето домашно милениче. Отстранливиот врв со патент може лесно да се отстрани за внатрешни и надворешни простории, исто така има влезна врата со патент, така што вашето домашно милениче може слободно да влегува и излегува. Поставува за неколку секунди и не бара склопување; Пренослив И Лесен, Екстра силен го прави патувањето и мобилноста многу лесно. пространа внатрешност забавувајте се повеќе за вашето домашно милениче погодно за сите кучиња, кученце, мачки, зајаци, порове, морско свинче, хрчак итн. Можете исто така да го користите шаторот за бремени миленичиња, повредени миленичиња што беше на строго ограничување на активноста. Одлично за внатрешна и надворешна употреба. Лесен, но сепак силен го прави овој идеален за патување, кампување и лесна подвижност. Доаѓа со удобна торба за носење. Внимание Купувачи : ве молиме измерете ги просторите каде што ќе ја поставите игралиштето за миленичиња пред да нарачате.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат