.

.

Кембриџ Виножито Сребреници Москва Мазга Чаши, Во собата на 4, 4 Брои

Кембриџ Виножито Сребреници Москва Мазга Чаши, Во собата на 4, 4 Брои

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овој сет од 4 Московски чаши за мазги е подготвен за забава Конструкцијата од нерѓосувачки челик може да се пофали со неверојатна мазна завршница На Виножитото. Овој комплет за кригла е единствениот начин за правилно послужување на класичниот имењачки Коктел. Препорачано миење раце. Нерѓосувачки челик. Совршен за подароци. Овој сет од 4 Московски чаши за мазги е подготвен за забава. Конструкцијата од нерѓосувачки челик може да се пофали со неверојатна мазна завршница На Виножитото. Овој комплет за кригла е единствениот начин за правилно послужување на класичниот имењачки Коктел. Препорачано миење раце. Нерѓосувачки челик. Совршен за подароци. Овој сет од 4 Московски чаши За Мазги е подготвен за забава. Конструкцијата од нерѓосувачки челик може да се пофали со неверојатна мазна завршница На Виножитото. Овој комплет за кригла е единствениот начин за правилно послужување на класичниот имењачки коктел.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат