.

.

Мрежеста Јамка Магнетна Лента Компатибилна со Опсегот На Apple Watch 45mm 44mm 41mm 40mm со Куќиште За Заштитник На Екранот, Мрежа Од Нерѓосувачки Челик Милански, Прилагодлив И ?

Мрежеста Јамка Магнетна Лента Компатибилна со Опсегот На Apple Watch 45mm 44mm 41mm 40mm со Куќиште За Заштитник На Екранот, Мрежа

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

●Целосна заштита со розово златна боја ● со нашата црна футрола За Часовници Со Јаболка и бендот за часовници со црно јаболко 40мм, конечно можете да спортувате, да се забавувате, да се искачувате и никогаш повеќе да не ве боли часовникот! Нема Страв од судир, гребнатини, секојдневно носење, случајни капки и испакнатини дури и во суровата средина (ако е изгребана, облечете нова заштитна футрола и исто така ќе изгледа сосема ново) ●Компатибилни Модели●mazuboho магнетски метал Apple Watch 40mm бенд со apple Watch 40mm случај, компатибилен со Apple watch 40mm SE, Серија 6, Серија 5, Серија 4. Ве молиме проверете го вашиот Модел На Apple Watch пред да ја купите и купите точната големина. Одговара на мажи и жени со 5.07" (130-205мм) зглобови. ①Дише и Отпорен На Пот Оваа Лента за Часовници со Јаболка 40мм е изработена од процес на ткаење што дише од нерѓосувачки челик, не иритирачки, може да спречи алергиски осип на кожата, стилската лента за брава од нерѓосувачки челик е погодна за секоја пригода, сочинете го часовникот и подобрете го вашиот личен шарм. €Анти-шок И Анти-есенски Случај●Ова Куќиште За Јаболко Часовник 40мм изработено од компјутерски материјал и вградено калено стакло, овој случај ги покрива целосните предни и закривени рабови на часовникот и му дава целосна заштита на вашиот часовник. ●Висококвалитетна Услуга По Продажбата●ние сме посветени на обезбедување на најквалитетен опсег на часовници за Вашиот Apple Watch, како и најквалитетна услуга за apple watch band по продажбата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат