.

.

Тоскана Кожа. Бернини-Ексклузивна кожна докторска торба-ТЛ142089

Тоскана Кожа. Бернини-Ексклузивна кожна докторска торба-ТЛ142089

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Памук, Кожа Состав : целосна жито рака обоени зеленчук пржен кожа. Димензии : 15,75 х 9,25 х 6,5 инчи-Тежина : 3,53 Фунти. Карактеристики : 1 оддел. Затворање : метално затворање. Произведено Во Италија. Состав : целосна жито рака обоени зеленчук пржен кожа. Димензии : 15,75 х 9,25 х 6,5 инчи-Тежина : 3,53 Фунти. Карактеристики : 1 оддел. Затворање : метално затворање. Произведено Во Италија.5 Инчен Тежина : 3.53 Lbscomposime : полно зрно рака обоени зеленчук пржен кожа памук Поставата Карактеристики : 1 преграда Надвор дел : заштитни метални нозе на долниот Преден џеб Со затворање Внатре дел : Кредитна картичка џеб Внатре џеб џеб пенкало носителот хардвер : антички месинг Хардвер Никел Хардвер Затворање : метал затворање Бакнеж-Заклучување Додатоци : вреќа за прашина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат