.

.

Google Pixel 4 64gb Јасно Бел Веризон Заклучен

Google Pixel 4 64gb Јасно Бел Веризон Заклучен

DEN 2352.64
Залиха
Достапно за нарачка

57 мм) дисплеј FHD+ флексибилен OLED на 444 ppi. Батерија 2800 мах. Qualcomm Snapdragon 855; 2.78 GHz, 64-битна Окта-Јадро. Предна Камера 8 Пратеник Камера 12.2 ПРАТЕНИК + 16 ПРАТЕНИК. Заклучен Во Веризон.7 мм) дисплеј FHD+ флексибилен OLED на 444 ppi. Батерија 2800 мах. Qualcomm Snapdragon 855; 2.78 GHz, 64-битна Окта-Јадро. Предна Камера 8 Пратеник Камера 12.2 ПРАТЕНИК + 16 ПРАТЕНИК. Заклучен Во Веризон. Google Pixel 4 е телефонот што го направи google way. Неговата камера прави совршена снимка секој пат, дури и кога е темно надвор. Новиот Асистент На Google ви помага да правите работи, како што се контрола на телефонот и мултитаскинг помеѓу апликациите - само со вашиот глас. Пиксел 4 е исто така првиот телефон Со Чувство за Движење, што ви овозможува да користите гестови за да ги завршите работите без да го допирате телефонот. Google Pixel 4 е изграден околу софтверот На Google знаеш и сакаш тоа секогаш се подобрува.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат