.

.

ТАКТ Номад 40л Пешачење Патување Пакет Лесен Ранец За Кампување Дневен Ранец Со Отстранлива Торба За Појас За Жени Мажи

ТАКТ Номад 40л Пешачење Патување Пакет Лесен Ранец За Кампување Дневен Ранец Со Отстранлива Торба За Појас За Жени Мажи

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

● Пакет и Лесен●овој ранец за пешачење тежи помалку од 2 килограми и лесно може да се преклопи во сопствениот џеб за складирање, со димензии само 8х9х5 инчи Кога ќе се расплетува, ранецот може да се пофали со голем капацитет од 40 литри, совршен за носење на сите ваши најважни работи за патување. Може да се користи дури и како рачен ранец за да се избегнат вишок трошоци за багаж. Секогаш кога ранецот не се користи, лесно може да се чува на која било локација со преклопување во неговиот внатрешен џеб со патент. ●Голем Капацитет И Повеќе Оддели Со капацитет ЗА складирање ОД 40 ЛИТРИ, овој ранец има дизајн со повеќе оддели што вклучува главна преграда со великодушна големина, преден џеб со патент, два странични мрежести џебови и бројни мали џебови. Секој оддел е смислено направен за да помогне во организирањето и пристапот до сите ваши работи со леснотија.Предниот дел има велкро ремен за прицврстување на предметите, а одозгора има дупка за слушалки за музика и дупка за водоводна цевка за систем за хидратација. ●Влажен Џеб И Торба За Ремен Што Може да се Одвојува ● во главниот оддел се додава еден водоотпорен влажен џеб, патент на задниот дел од овој ранец што доведе до внатрешниот влажен џеб, за подобро одвојување на испотена облека, крпи или други personal работи по пливање или вежбање. Покрај тоа, овој дневен пакет е опремен со отстранлив пакет за половината што може да се користи со ранецот за да се намали притисокот на грбот или одделно како дополнителна опција за носење personal предмети за време на активности на отворено. ①Издржлив Материјал И Удобна Употреба Овој ранец е дизајниран да ги издржи дури и најнапорните активности со својата висококвалитетна најлонска ткаенина отпорна на кинење и вода.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат