.

.

Животот Е Добар. Јака За Ракетни Кучиња, Кралско Сино

Животот Е Добар. Јака За Ракетни Кучиња, Кралско Сино

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

С-5/8 "х 8-12", М - 5/8" х 12-18", Л - 1"х 18-26" Издржлив материјал за долготрајна употреба. Прилагодливиот дизајн обезбедува сигурно, удобно вклопување. С-5/8 "х 8-12", М - 5/8" х 12-18", Л - 1"х 18-26". Издржлив материјал за долготрајна употреба. Прилагодливиот дизајн обезбедува сигурно, удобно вклопување. Оваа издржлива, прилагодлива јака со лесни алуминиумски токи ќе ги одржува вашите четириножни најдобри во сите нивни омилени авантури.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат