.

.

Аексит 51мм Долг Домашен Декор Ормар Од Нерѓосувачки Челик Шкаф Вратата Магнетна Брава Фати Врата Сребрен Тон

Аексит 51мм Долг Домашен Декор Ормар Од Нерѓосувачки Челик Шкаф Вратата Магнетна Брава Фати Врата Сребрен Тон

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Име на производот : Магнетски Улов; Нето Тежина : 36гр Содржина На Пакетот : 1 х Магнетски Улов; Материјал : нерѓосувачки Челик. Главна Боја : Сребрен Тон; Растојание На Централната Дупка : 43m_m/1. Вкупна Големина : 51 x 18 x 14m / 2i_n x 0. Дијаметар На Дупката за монтирање : 4м_м/0. Име На Производ : Магнетен Улов; Нето Тежина : 36гр. Содржина На Пакетот : 1 х Магнетски Улов; Материјал : нерѓосувачки Челик. Главна Боја : Сребрен Тон; Растојание На Централната Дупка : 43m_m/1. Вкупна Големина : 51 x 18 x 14m / 2i_n x 0. Дијаметар На Дупката за монтирање : 4m_m/0. единечни монтирања на основата на магнет внатре, металната плоча се прицврстува на вратата.Спречете вратите на кабинетот или шкафот да удрат во ѕидот додека се отвораат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат