.

.

COTYKILEY 10 Пакет 7.5 Инчен Шампањ Бронзена Кујна Кабинетот Повлекува Четкани Месинг Кабинет Рачки Злато Кујна Кабинет Хардвер Шкаф Фиока Повлекува Гардероба Рачки

COTYKILEY 10 Пакет 7.5 Инчен Шампањ Бронзена Кујна Кабинетот Повлекува Четкани Месинг Кабинет Рачки Злато Кујна Кабинет Хардвер

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Центри За Дупки(КУБИКА) : 7,5 инчи (192ММ);Вкупна Должина : 9,3 инчи (236ММ);Ширина : 0,4 инчи (10ММ);Проекција : 1,2 инчи(30ММ); ве Молиме проверете ја големината на рачката што ви треба пред да ја купите ШИРОКА ПРИМЕНА : повлекувања и копчиња за фиоки Од Котикили може да се користат во кујнски ормари, врати за мебел, плакари, шкафови, фиоки за биро или фиоки за плакари каде што се потребни влечења за златен ормар. Висококвалитетен хардвер на кабинетот : влечењата на кујнскиот кабинет Котикили се изработени од висококвалитетна легура на цинк за подобар квалитет, потрајни и отпорни на корозија, а дизајнот на длабоката нишка ги прави рачките со помала веројатност да се олабават и да паднат. Внимателно спакувано : Секое влечење е поединечно џебно и доаѓа со две големини на завртки за монтирање, а завртките со долга големина може да се исечат до саканата големина за лесна инсталација. Безгрижна услуга по продажбата : ние Сме толку сигурни дека ќе ги сакате рачките На Котикили што сме подготвени да ви понудиме 100-дневно судење, и ако не сте задоволни со ништо, секогаш можеме да ви понудиме враќање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат