.

.

Врамени Алекс Брегман Хјустон Астрос Факсимил Ласерски Врежан Потпис Бејзбол 15 х12 3 Фото Колаж

Врамени Алекс Брегман Хјустон Астрос Факсимил Ласерски Врежан Потпис Бејзбол 15 х12 3 Фото Колаж

DEN 959.84
Залиха
Достапно за нарачка

Предметот е професионално врамен и сплетен и е подготвен да се закачи во пештерата на вашиот маж! Ве молиме дозволете до 3 работни дена за предметот да биде врамен, безбедно спакуван и подигнат од ПРОЗОРЦИПрекрасно сплетена колекционерска фото презентација, рачно изработена Во Колаж ВО САД содржи факсимилен ласерски врежан потпис на спортистот, фотографија од 7" х 9" и 2 дополнителни фотографии од 4" х 3 " Сите фотографии И био се исечени и двојно сплетени под плексиглас Доаѓа врамена во прекрасно извајана црна лакирана рамка подготвена За закачување Дополнителна грижа се дава На пакувањето и испораката за да се спречи оштетување на стаклото и/или рамката.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат