.

.

Бтат - Бели Чаши За Кафе, Сет од 4, 12оз, Комплет За Шолји За Кафе, Божиќни Чаши За Кафе, Чаши За Топло Чоколадо, Керамички Чаши, Големи Чаши За Кафе, Комплет Чаши, Топли Ч?

Бтат - Бели Чаши За Кафе, Сет од 4, 12оз, Комплет За Шолји За Кафе, Божиќни Чаши За Кафе, Чаши За Топло Чоколадо, Керамички Чаши, Големи

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Комплет од 4 комплети шолји за кафе, 12оз инчи, совршени за пиење кафе и додавање шеќер и крем Бела завршница однадвор и внатре. Прекрасен дизајн што одговара на различни садови со мазна застаклена внатрешност за лесно миење дамки од кафе. Голема рачка за удобно држење на чашата. Машина за миење садови и микробранова печка безбедно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат