.

.

Темна Кула: Пиштолот-Човекот Во Црно #2 ВФ/НМ ; Стрип на Марвел | Стивен Кинг

Темна Кула: Пиштолот-Човекот Во Црно 2 ВФ/НМ ; Стрип на Марвел | Стивен Кинг

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Напишано Од Питер Дејвид, Робин Фурт Илустрирано Од Алекс Малеев. Точка : Темна Кула : Пиштолџија-Човекот Во Црно #2 Издавач : Марвел Корица Уметник : Алекс Малеев Писател : Питер Дејвид, Робин Фурт Уметник : Алекс Малеев Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат