.

.

Стариот Англиски Копродукции. Толку Среќен За Вас Картичка-Златна Фолија Честитки Картичка Мажи И Жени | Нов Дом, Бебе Најава, Работа, Промоција, Положени Испити | Пр

Стариот Англиски Копродукции. Толку Среќен За Вас Картичка-Златна Фолија Честитки Картичка Мажи И Жени | Нов Дом, Бебе Најава,

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

? ДОБРО НАПРАВЕНА КАРТИЧКА : Честитајте им на пријателите и семејството да кажат добро направено за полагање на испитите, добивање унапредување, нова работа, преселба на куќа, тест за возење, свршување, објавување бременост, очекување бебе ● СПЕЦИЈАЛНИ ПРЕСВРТНИЦИ : Пронајдете ја совршената честитка за семејството и пријателите. Имаме дизајни за секоја пригода. ? НИЕ СЕ ГРИЖИМЕ : нашата палета на честитки се дизајнирани во куќа и сите печатени Во Англија на фсц сертифицирана хартиена табла. Нашите картички доаѓаат со висококвалитетен плик кој е направен со одржливи материјали за да се минимизира влијанието врз животната средина. ? ГОЛЕМИНА И МЕРЕЊА : нашите картички се 150х150мм, се отпечатени на дебела картичка од 280гсм и доаѓаат со плик, запечатен во полибаг. Сите картички се празни внатре, оставајќи многу простор за вашите personal и сентиментални пораки. ? ЗА СТАРОАНГЛИСКАТА КОМПАНИЈА : Здраво, Ние Сме староанглиска Компанија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат