.

.

Држач За Подароци За Дипломирање За Дипломирање Дрвен Двослоен Држач За Готовина ПАРИЧНИК САМОСТОЈНА Торта Со Пари За Дипломирање, 2023 Креативен Подарок За Дипломи

Држач За Подароци За Дипломирање За Дипломирање Дрвен Двослоен Држач За Готовина ПАРИЧНИК САМОСТОЈНА Торта Со Пари За Дипломирање, 2023 Креативен

DEN 201.28
Залиха
Достапно за нарачка

€Уникатен Дизајн Q : овој носител на пари за украс за дипломирање ги користи дизајнерските елементи на сезоната на дипломирање, нејзиниот врв е обликот на капачето на диплома,целокупниот изглед како торта со пари, а држачот за дрвени пари е напишан на врвот на пораката за дипломирање, со многу дипломска атмосфера, е подарок за многу дипломирање ●Висококвалитетен Материјал● : овој држач за пари за дипломирање е изработен од висококвалитетно дрво,без мирис, безбеден, лесен, силен и не лесно деформиран. ●Креативен Подарок За Дипломирање Q : Изненадете го вашиот дипломиран 2023 со овој креативен дрвен подарок за дипломирање што се удвојува како прекрасна слоевита торта со пари во готовина.Пријателите или членовите на семејството кои ќе го добијат овој подарок за дипломирање од вас ќе бидат многу среќни. ●Повеќенаменски● : овој држач за готовина може да се даде како подарок за дипломирање на вашите соученици, пријатели или семејство како сувенир и може да се користи како украси за забави за дипломирање, но и како држач за пенкало на вашата маса како украсен предмет, тоа е многу убаво. ●Лесен За Инсталирање : За да избегнете оштетување на овој држач за подароци за дипломирање во процесот на транспорт, треба сами да го инсталирате откако ќе го добиете овој дрвен држач за пари, многу лесен за инсталирање ќе ви одземе само неколку минути. ●ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ q : дипломирање подарок пари носителот x 1pcs Тие ќе се пакуваат во ОПП торба. ●ЗОШТО ДА ГО НАРАЧАТЕ ОВОЈ ПОДАРОК за ДИПЛОМИРАЊЕ : сезоната на дипломирање во 2023 година е пред нас, и тоа е одлична можност да ги прославиме и да им честитаме на оние што ја постигнаа оваа значајна пресвртница. Еден безвременски начин да им покажете благодарност на дипломираните студенти е да им подарите вреден и практичен подарок.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат