.

.

XYX Паричник Случај ЗА LG K20 V, [Сонце Цвет] Премиум Флип Стп Кожа Магнетни Затворање Tpu Браник Тенок Одговара Покритие ЗА LG K20 V/LG K10 2017/LG K20 плус/LG LV5, Зелена

XYX Паричник Случај ЗА LG K20 V, [Сонце Цвет] Премиум Флип Стп Кожа Магнетни Затворање Tpu Браник Тенок Одговара Покритие ЗА LG K20 V/LG K10

DEN 153.44
Залиха
Достапно за нарачка

Специјално Дизајниран Случај ЗА LG K20 V/LG K10 2017/LG K20 Плус/LG LV5 : Функционални Слотови За Картички - Држете се за вашите основни кредитни картички, визит - картички, возачка дозвола иds Карти кога сте во движење;Функција За Стоење - капакот на превртување може да се конвертира како функција за држење, поддршка за вашиот телефон во хоризонтална положба, идеален за гледање видеа;Магнетна Брава-го Прави вашиот телефон, пари и картички во безбедност и спречува Случајно ОТВОРАЊЕ На Телефонот ДОДЕКА СТЕ Во Џеб;удобен за употреба : ПРЕЦИЗНИ Исечоци за ЗВУЧНИЦИ, КАМЕРА и Други Функционални Порти; ви овозможува лесно пристап до сите порти и контроли и дозволете да се полни без да го соблечете КуќиштетоПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 1 X Кожен Флип Случај ЗА LG K20 V/LG K10 2017/LG K20 Плус/LG LV5.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат