.

.

АДАПТЕР ЗА Приклучок ЗА НОЖИЦИ ПЕТЧОР Со Ударна Вежба, 1/2 Адаптер За Вежба За Ножици За 1/2 Инчен Клуч За Удар На Погон или Клуч за Навртки од 13/16 Инчи

АДАПТЕР ЗА Приклучок ЗА НОЖИЦИ ПЕТЧОР Со Ударна Вежба, 1/2 Адаптер За Вежба За Ножици За 1/2 Инчен Клуч За Удар На Погон или Клуч за Навртки

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

●Висококвалитетен Материјал Q : адаптер за приклучок за ножици одговара на повеќето приклучоци за ножици, за да го осигурате ова, проверете ја големината на овалот на вашите дигалки Адаптерот за приклучок за приклучок е изработен од многу цврст хромиран ванадиум челик. ●Како Да Се Користи : лизгајте го приклучокот за приклучок за автомобил на приклучокот за ножици и залепете ја завртката и мијалникот низ претходно дупчените дупки на адаптерот и приклучокот. Вметнете ја машината за миење здроби, мијалникот за завртки и навртката од спротивната страна и затегнете ги завртките што го прицврстуваат адаптерот за дупчење на приклучокот за ножици на приклучокот за ножици. ●Компатибилни Алатки● : адаптерот за приклучок за ножици 1/2 го прави подигнувањето и спуштањето на приклучоците за ножици полесно и побрзо од кога било досега со совршено вклопување на погон на клуч од 1/2 удар или во штекер од 13/16 или клуч за гуми. €Карактеристики : држачот за приклучок За приклучок за ножици може да остане трајно прикачен на дигалката за најбрзо поставување. Ја зголемува брзината и леснотијата што вашиот дигалка ќе ја подигне и спушти. ●Совети за безбедност На про : Чувајте приклучок за ножици и адаптер за приклучок за автомобил во багажникот во случај на итни случаи; Секогаш осигурајте се дека сте на рамна површина кога го кревате возилото; Не легнувајте под вашето возило додека автомобилот е подигнат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат