.

.

КУТИЈА САД БФС1212 Воздушна Пена Листови, 12 х 12, Бела

КУТИЈА САД БФС1212 Воздушна Пена Листови, 12 х 12, Бела

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Лесна тежина 1/8" заштита од пена Неабразивната пена нема да ја изгребе или означи. Отпорен на влага. Користете за завиткување мали предмети. Исто така, може да се користи како подлога за амортизирање на слојот. 12 инчен х 12 инчен воздушна пена листови. Претходно исечените листови од полиетиленска пена заштедуваат време на Пакување. Лесна тежина 1/8 инчна заштита од пена. Неабразивната пена нема да ја изгребе или означи. Отпорен на влага. Користете за завиткување мали предмети. Исто така, може да се користи како подлога за амортизирање на слојот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат