.

.

Тектон Дволичен Мек Чекан | 30812

Тектон Дволичен Мек Чекан | 30812

DEN 163.68
Залиха
Достапно за нарачка

Меките лица даваат цврст удар без да ја оштетат работната површина Лесната тубуларна челична рачка го поместува балансот на тежината кон главата за дополнителна моќност при секој удар. Екстра мека, нелизгачка гумена рачка зафат за крајна удобност и контрола. Хромирана завршница се спротивставува на корозија и лесно брише чиста.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат