.

.

Декоративна полица за ѕидни книги, аголна полица за Монтирање На Ѕид поставена висечка решетка за цвеќиња креативна едноставна без удар за дневна соба Или спална с

Декоративна полица за ѕидни книги, аголна полица за Монтирање На Ѕид поставена висечка решетка за цвеќиња креативна едноставна без удар за

DEN 3247.84
Залиха
Достапно за нарачка

Елегантен Модерен Дизајн : Минималистичката Полица За Фотографии Е Изградена за Да Се Вклопи Во Декорот на Вашиот Дом, Да Прикажува Фотографии од Вашите Најдобри Моменти во животот Покажете Ги Вашите Слики За Одмор На Стилски Начин и Бидете Завидливи На вашите пријатели. Заштеда на простор : Оваа Висечка Компактна Полица За Дизајн ќе Ви Даде Можност Да Декорирате Без Да Заземате Премногу Простор, Ефикасно Да Ги Искористите Ѕидовите и Да се Ослободите од Нередот Што Седи на Масичката, Држачот За Медиуми или подовите. Совршена големина за прикажување на стоки со големо вчитување : полица за монтирање На Ѕид доволно далеку од ѕидот до пур книги/Доволно големина за редовна големина на садот.Максимално вчитување : 10 кг/Парче. Функционално : постојат бескрајни можности со оваа полица за прикажување рамка за слики, можете да ја користите во вашата расадник за да ги прикажете омилените книги на вашите деца, во вашата трпезарија за да ги прикажете вашите омилени книги за готвење или во вашата кујна за да ги организирате вашите зачини и оставата, чајната кујна. Лесен начин за инсталација : лебдечките полици за коцки лесно се инсталираат за неколку минути.Измерете ги дупките за завртката, А Потоа означете ги на ѕидот.Тие можат да бидат обесени со вертикалните страни или нагоре или надолу, според ефектот што сакате да го создадете. Со вертикалните страни нагоре, тие се како да имаат вградена книжарница. Фиксните Полици Додаваат класичен елемент за дизајн на вашиот домашен декор додека обезбедуваат простор за прикажување на вашите омилени ситници. Можете да ја користите аголната полица насекаде, без разлика дали е во дневната соба, канцеларијата, спалната соба, бањата, расадникот, ходникот или кујната, дневната соба, работната соба, спалната соба, бањата, книгите, за Цд-А, цвеќиња и други ситници.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат