.

.

BAILI Samsung Z Flip4 Случај Со Ремен Зглоб, Galaxy Z Flip 4 Случај Ултра-Тенок Заштитен Капак Со Кожен Ремен Вграден Мал Екран Школка Филм За Samsung Galaxy Z Flip4 5G

BAILI Samsung Z Flip4 Случај Со Ремен Зглоб, Galaxy Z Flip 4 Случај Ултра-Тенок Заштитен Капак Со Кожен Ремен Вграден Мал Екран Школка Филм

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

?Дизајн на чанта : случајот Галакси З Флип 4 се претвори во чанта за неколку секунди, само донесете го вашиот мобилен телефон кога одите на шопинг, втора промена мини чанта, модата прекрасен пресврт Отстранлив ремен за зглоб. ?Вграден Заштитник На Екранот : случајот Samsung Z Flip 4 со заштитник на екранот интегрира слајд случај, случај и филм. Доаѓа со мал екран школка филм, задната камера парична казна Дупка Мал екран школка, филм интегрирана заштита, спречува гребнатини без да ја загрози чувствителноста. ?Сите инклузивна заштита : Z Флип 4 случај со Нараквица овозможува вашиот телефон пати 180° без стрес. Ја намалува силата на ударот и е навистина отпорна на удари, отпорна на гребење и доказ за судир, не мора да се грижите дали ќе го испуштите телефонот. ?Претворете се во држач за телефон : само ставете го на дофат на раката и гледајте ја драмата во секое време ,уживајте во времето. Се разбира, можете да ја одвоите и лентата за зглоб.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат