.

.

Ѓумбир 1161/КОМПЈУТЕР Челзи, Полиран Хром, 16 Зграби Бар

Ѓумбир 1161/КОМПЈУТЕР Челзи, Полиран Хром, 16 Зграби Бар

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ги исполнува барањата На Американскиот Закон За Попреченост (АДА) Направете ја вашата бања и домот побезбедно место. Им помага на постарите и на оние со попреченост да се издржуваат во бањата. Заштитете ги вашите деца за да не се лизгаат и паѓаат кога стојат во када. Вклучува издржлив хардвер за монтирање за безбедна инсталација. Ги исполнува барањата На Американскиот Закон За Попреченост (АДА). Направете ја вашата бања и домот побезбедно место. Им помага на постарите и на оние со попреченост да се издржуваат во бањата. Заштитете ги вашите деца за да не се лизгаат и паѓаат кога стојат во када. Вклучува издржлив хардвер за монтирање за безбедна инсталација. Цврстата месинг конструкција обезбедува најголема убавина, издржливост и долготрајни перформанси.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат